KronoBank - Banka Entegrasyon Uygulaması

KronoBank, çalıştığınız bankalardaki hesaplarınıza tek bir uygulamadan, gerçek zamanlı olarak erişmenize olanak sunar. Tek bir ekrandan tüm bankalardaki finansal bakiye durumunuzu; banka bazlı olarak finansal bakiye durumunuzu; hesap bazlı olarak finansal bakiye durumunuzu ve banka hesap ekstrenizi görüntüleyebilirsiniz. Banka hesap ekstrenizi excel veya PDF formatında çıktı alabilirsiniz.

Banka hesap ekstrelerinizi otomatik veya kontrollü olarak ERP veya muhasebe yazılımınıza banka hesap hareketi olarak aktarmak isterseniz web servis yapısı ile kolayca entegre edilebilir. Hali hazırda 12 farklı banka ile anlık entegrasyon yapılabilmektedir.

Uygulama sunucularınıza kurulduktan sonra bankanıza erişim sağlanacak hesaplar için talimat vererek, tarafınıza iletilen güvenlik bilgilerini kullanarak sadece yetki verilen IP adresi üzerinden banka hesaplarınıza erişebileceksiniz. Uygulamayı açtığınıza anda tüm bankalardaki finansal durumunuzu anlık olarak tek bir ekrandan takip ediyor olacaksınız.